Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.

Pavla Asiková

Lidi, chci doporučit financního poradce. Pokud chcete cokoliv s bankou či pojišťovnou vyřešit. Je to šikula. I přes toto komplikované období dotáhl naši hypotéku do konce. Mám od něj levně pojištění na psa a pak na dům. Takže opravdu doporučuji. Joooo a co jsem zapomněla, necpe lidem kraviny jen aby vydělal. Záleží mu na tom co lidi opravdu potřebují či chtějí.

Markéta a Jan Sojkovi

Pan Z. Čech naší rodině dlouhodobě pomáhal s přípravou na situaci, kdy budeme chtít koupit svůj vlastní rodinný dům. Jakmile tato situace nastala, byl nám vždy "po ruce" a dokázal nabídnout řešení na míru, byť se jednalo o komplikovaný případ koupě RD v insolvenčním řízení. Dnes již pohodlně a bezstarostně bydlíme. Oceňuji zejm. individuální přístup a také přístup, který NENÍ založený na okamžitém výdělku poradce, ale na dlouhodobé spolupráci založené na důvěře. Byť máme s manželkou oba VŠ vzdělání, svěřili jsme se do péče pana Z. Čecha. Nemáme totiž dostatečné a aktuální informace o dění na finančních trzích. Díky němu jsme získali ty nejlepší možné podmínky financování našeho domu. A k tomu další nezbytné pojistky. A to vše bez nutnosti jedinkrát navštívit jakoukoliv bank. instituci. Pan Z. Čech nám vše zajistil na klíč a ušetřil čas i peníze. Děkujeme.

Mgr. Jiří Kmet

Nikdy jsem nesázel všechno na jednu kartu a vždy jsem toto pravidlo ctil, i pokud šlo o finance. Už dávno před tím, než jsem se setkal se svým poradcem jsem se snažil rozumně zhodnotit úspory a připravit se na případné nečekané situace. Poté, co jsem si pročetl výsledky finační analýzy, na jejímž zpracování jsme se před časem dohodli, jsem však přece jen musel uznat, že ne všechno v oblasti financí lze řešit „svépomocí“. Partners mi tedy pomohli hlavně najít slabá místa a některé věci oblasti lépe ošetřit. Vážím si zejména vstřícnosti a ochoty probrat problém s klientem v širších souvislostech. Na rozdíl od některých jiných lidí, se kterými jsem setkal při řešení svých finančních otázek, jsem ze strany svého poradce nikdy nezaznamenal žádný nátlak na to, abych učinil nějaké rozhodnutí, pokud bych o něm měl pochybnosti.

Bc. Renáta Březinová

Pan Čech připravil několik řešení pro mě, manžela i syna, které jsou výhodné. Jednání s klienty je na velmi dobré úrovni. Mohu si zvolit schůzku v termínu, který mi vyhovuje - i ve večerních hodinách.

Veronika Frey

Tento finanční poradce Vám s pomocí svých zkušeností a znalostí finančního trhu, dokáže vždy obratně pomoci, ať už chcete ušetřit na povinném ručení a nebo zafinancovat bydlení. Jsem velice spokojená, kdykoli potřebuji poradit nebo něco vyřídit, tak je pan Čech k dispozici.

Tomáš Stehlík

Pan Zdeněk Čech mi pomohl zajistit hypotéku při koupi bytu a také se mnou zrevidoval všechny pojistky tak, aby se mi vyplatily. Na poradenství se mi líbí lidský přístup a jednání na vysoké úrovni. Poradce Zdeněk Čech mi vše srozumitelně vysvětlil a pomohl vybrat finanční produkty, které dávají smysl. Jsem rád, že se mohu obrátit na tak spolehlivého a seriózního člověka.

Pavol Bielik

Poradce mi pomohl vybrat finanční plán, který přesně odpovídá mým požadavkům. Velmi mi vyhovoval jeho osobní přístup. Ocenil jsem jeho ochotu mi vše jasně a srozumitelně vysvětlit. Objektivně zhodnotil moje možnosti a jejichž základě jsme vytvořili plán podle, kterého budeme postupovat. Líbí se mi objektivní přístup, zájem o klienta a nabídka kvalitních bankovních produktů a služeb.

Marie Kučerová

Poradce nám pomohl vybrat a sjednat hypotéku na bydlení s nízkým úrokem. Naučil nás přemýšlet úsporně a kam efektivně vkládat naše peníze tak, aby se zhodnocovaly. Vzájemná důvěra klient-poradce. Spolehlivost při výběru finančních produktů. Informovanost klienta o aktuálních změnách. Velká ochota ze strany poradce kdykoliv pomoct s daným problémem a okamžitě jej řešit.

Ivana Picková

Pomohl mi s péčí o mé osobní finance, s finančním plánováním. Našel mi nejvýhodnější bankovní produkty a pojištění a bezodkladně zprostředkoval uzavření veškerých smluv. Kvalitní, nezávislé, bezplatné...

Jarmila Kopřivová

Nebudu se dlouhosáhle rozepisovat o panu Čechovi, je to profesionál, který se mne udělal bohatou ženu.

Radek Dufek

Služby pana Čecha jsem využil již několikrát, je to člověk, se kterým se velmi dobře spolupracuje. Vždy vše proběhlo hladce a k mé spokojenosti. Svému oboru rozumí a dokáže vhodně poradit.

Kamil Jurečka

Na pana Čecha jsem slyšel z okolí jen samé pozitivní ohlasy, proto jsem se na něj také obrátil s žádostí o pomoc a musím říct, že nelituji. Velice vstřícná a ochotná komunikace, která probíhala naprosto bez problémů. Vše vždy ochotně vysvětlit a dokázal poradit. Jde vidět, že tomu, co dělá, rozumí. Určitě můžu vřele doporučit.

Lukáš Filip

S Panem Čechem jsem byl vždy maximálně spokojen, se vším vyšel vstříc a vždy našel řešení co mi vyhovavolo. Je to profesionál na svém místě a vím že se na něj můžu stoprocentně spolehnout, ušetřil mi spoustu starostí a vyřizování k mé spokojenosti. Všem vřele doporučuji!

Tomáš Javorek

S panem Z. Čechem jsem poprvé řešil hypotéku před několika lety a od té doby vše okolo financí a vždy jsem byl nadmíru spokojen. Vstřícné a seriózní jednání, vše perfektně vysvětlí a veškeré zařizování s kterým pomůže je k nezaplacení. 

Žaneta a Miroslav Zemanovi

Zprvopočátku jsme si mysleli, že máme finance pod kontrolou ale pan Čech nás uvedl v naprostý opak. Jako finanční poradce opravdu radí a nevnucuje nesmyslné produkty. Hledí na celkovou situaci, je ochotný ve všech směrech i z časového hlediska, řeší budoucnost financí. Těšíme se na další spolupráci. Doporučujeme

Lenka a Milan Divoký

Po několika zklamáních a podpisech smluv, výhodných jen pro druhou stranu, jsem na doporučení přátel kontaktoval pana Zdenka Čecha. Pan Čech nás efektivně zbavil nevýhodných smluv, vytvořil nám finanční plán a hned první rok spolupráce jsme ušetřili z rodinného rozpočtu několik tisíc korun. To vše bez starostí, tento pro mne jedinný "skutečný" finanční poradce vše zařídí. Na závěr bych chtěl pochválit jeho dlouhodobou spolupráci, opravdu se dále o naše finance a tedy i o nás kvalitně stará.

Karel Smolka

Pokud někdo potřebujete finančního poradce, tak vřele doporučuji pana Zdeňka Čecha. Jsem maximálně spokojený. Díky jemu mají veškeré uzavřené smlouvy hlavu a patu. Perfektní dlouhodobá spolupráce a ochota kdykoliv pomoci s financemi. ​

Klára a Dalimil Goišovi

Na pana Čecha jsme se obrátili na doporučení našich přátel. Jsem velmi ráda, že se naši přátelé nemýlili, když nám vyjmenovávali důvody, proč je tento finanční poradce ten nejlepší...i my se proto přidáváme k superlativům a pozitivům, jako jsou: fundovanost, excelentní přehled ve finančním světě, rychlost při vyřizování smluv nových, případně změnách smluv původních, připravenost, dochvilnost, smysluplnost při vysvětlení pojmů týkajících se finanční sféry...když připojíme velmi příjemné vystupování a osobní přístup, nezbývá již nic jiného než věřit, že jsou naše rodinné finance v těch nejlepších rukou. Vřele doporučujeme!

Jaroslava a Jiří Sůkalovi

Konsolidace financí, poradil nám jak vhodně investovat peníze, dále nám pomohl s refinancováním hypotéky a celkově jsme díky tomu nastavili optimální systém vedení domácnosti, pokud se financí týká. Pan Čech má samozřejmě vysoce profesionální přístup, kdy je vidět, že ví, o čem hovoří. Na straně druhé bych zdůraznil i lidský přístup, kdy to není jen nezáživný přísun informací a doporučení, ale opravdové individuální posouzení našich požadavků a potřeb na straně jedné a našich reálných možností na straně druhé. Všechna jednání probíhají v pohodové atmosféře, což považujeme za velmi důležité. V neposlední řadě bych ocenil i flexibilitu poradce, kdy se nám je ochoten přizpůsobit a věnuje nám svůj čas podle našich potřeb.

Karolína Šopová

Služby pana Čecha jsem již několikrát měla možnost využít a jsem ráda, že jsem měla to štěstí na takového poradce narazit. Vážím si, že se vždy snaží najít si čas, i když se jedná o schůzku například na druhý den. Při řešení jakékoliv situace se snaží poradit a najít to nejvýhodnější a nejlepší řešení. Oceňuji také přátelský přístup. Je znát, že svému oboru opravdu rozumí a záleží mu na tom, aby měli klienti vše správně nastavené a v budoucnosti nemuseli řešit problémy se špatně nastavenými smlouvami.